Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Foetaje Fursecuri 100 gr

Număr anunț
DA40227972
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC (CUI 28885620)
Furnizor / câștigător
E.L.M. SRL (CUI RO1813966)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248 RON
Valoare atribuită
248 RON
Data publicării
22.04.2026 14:26
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248 RON

din 248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.