Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cot cu picior DN080 PN10/16

Număr anunț
DA40229833
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
VESTRA INDUSTRY SRL (CUI RO15969249)
Cod CPV
42131160-5 · Hidranti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.569,25 RON
Valoare atribuită
1.569,25 RON
Data publicării
23.04.2026 07:13
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.569,25 RON

din 1.569,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.