Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revenire ITP

Număr anunț
DA40228743
Autoritate contractantă
INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
Furnizor / câștigător
TIMAS SRL (CUI RO4899512)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28,93 RON
Valoare atribuită
28,93 RON
Data publicării
22.04.2026 15:08
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28,93 RON

din 28,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.