Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Barbotor oxigen cu apa sterila 350 sau 450 ml - productie OLANDA, SUA (umidificator cu conector)
- Număr anunț
- DA40155648
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 24316000-2 · Apa distilata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare finală
- 6.500 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 13:49
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.