Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roba Honoris Causa R 2140-20.04.2026 Marketing

Număr anunț
DA40231951
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA IMBRACAMINTEA (CUI RO2488057)
Cod CPV
18222100-2 · Costume (barbati); taioare (femei) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.818,18 RON
Valoare atribuită
1.818,18 RON
Data publicării
23.04.2026 09:59
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.818,18 RON

din 1.818,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.