Ofertă acceptată Cumpărare directă

achiziție roabă din tablă la CAbR ONS Todirești

Număr anunț
DA40231030
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42418500-4 · Echipament mecanic de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194,22 RON
Valoare atribuită
194,22 RON
Data publicării
23.04.2026 09:10
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

194,22 RON

din 194,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.