Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elemente de revizie femurala- placa pentru fracturi periprotetice, cabluri cu sigiliu
- Număr anunț
- DA40222520
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL ORTOVIT SRL (CUI RO9625593)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.910 RON
- Valoare atribuită
- 2.910 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 10:23
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.910 RON
din 2.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro