Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manseta tensiune arteriala monitor calitate 1 MINDRAY UMEC / IMEC / IPM / PM / BENEVIEW
- Număr anunț
- DA40233390
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356 RON
- Valoare atribuită
- 356 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 11:03
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356 RON
din 356 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro