Ofertă acceptată
Cumpărare directă
tampoane sterile cu mediu de transport pentru culturi din produse biologice
- Număr anunț
- DA40227195
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.450 RON
- Valoare atribuită
- 4.450 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 13:51
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.450 RON
din 4.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro