Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun spuma Azure Fruit Croquant 1000 ml
- Număr anunț
- DA40227143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.648 RON
- Valoare atribuită
- 37.648 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 13:49
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.648 RON
din 37.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro