Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software si suite de servicii de dezvoltare de software de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
)Servicii de intretinere tehnica de calcul, backup, asistenta, consultanta conform contract.
- Număr anunț
- DA40236445
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
- Furnizor / câștigător
- ALLBASCA MXM SRL (CUI 37406874)
- Cod CPV
- 72212420-9 · Servicii de dezvoltare de software si suite de servicii de dezvoltare de software de gestionare a instalatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.639,20 RON
- Valoare atribuită
- 7.639,20 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 13:32
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.639,20 RON
din 7.639,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro