Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NORADRENALINA TARTRAT HYPERICUM 2MG/ML
- Număr anunț
- DA40235717
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.500 RON
- Valoare atribuită
- 32.500 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 12:53
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.500 RON
din 32.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro