Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GLUCOZA 5%, flacon PE (Ecoflac® Plus) 500 ml cu dublu port de administrare
- Număr anunț
- DA40235121
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.320 RON
- Valoare atribuită
- 9.320 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 12:22
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.320 RON
din 9.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro