Ofertă acceptată
Cumpărare directă
etrier dreapta axa 3 (motoare), set placute frana axa 3 (motoare)
- Număr anunț
- DA40234646
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34322100-1 · Echipamente de frana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.078,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.078,60 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 12:00
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.078,60 RON
din 2.078,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro