Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de instalații de climatizare ARChA - Clădirea Cantina 2MV

Număr anunț
DA40233311
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
SELECT FRIGO-HEAT SYSTEMS S.R.L. (CUI 46002093)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165.219,23 RON
Valoare atribuită
165.219,23 RON
Data publicării
23.04.2026 11:00
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165.219,23 RON

din 165.219,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.