Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE MANAGEMENT EDUCATIONAL - CATALOG ELECTRONIC PENTRU LUNA MAI 2026
- Număr anunț
- DA40232853
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 41 (CUI 24027216)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.392 RON
- Valoare atribuită
- 1.392 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 10:40
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.392 RON
din 1.392 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro