Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convertizoare de frecventa
- Număr anunț
- DA40233632
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI RO40748672)
- Cod CPV
- 32552420-7 · Convertizor de frecventa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.032,60 RON
- Valoare atribuită
- 41.032,60 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 11:14
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.032,60 RON
din 41.032,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro