Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLIFOTIM, 1 L

Număr anunț
DA40230012
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
Furnizor / câștigător
GLISSANDO SRL (CUI RO3486720)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82 RON
Valoare atribuită
82 RON
Data publicării
23.04.2026 07:59
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82 RON

din 82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.