Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA40227539
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Stefanesti (CUI 15760454)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.059,05 RON
Valoare atribuită
2.059,05 RON
Data publicării
22.04.2026 14:06
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.059,05 RON

din 2.059,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.