Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet piese luna aprilie

Număr anunț
DA40224524
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.185,44 RON
Valoare atribuită
8.185,44 RON
Data publicării
22.04.2026 11:43
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.185,44 RON

din 8.185,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.