Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Profoto A10 AirTTL-S Blit pentru Sony
- Număr anunț
- DA40229103
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38653100-8 · Blitzuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.784,30 RON
- Valoare atribuită
- 3.784,30 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 15:34
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.784,30 RON
din 3.784,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro