Ofertă acceptată Cumpărare directă

Discuri taiere

Număr anunț
DA40228052
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,77 RON
Valoare atribuită
786,77 RON
Data publicării
22.04.2026 14:30
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,77 RON

din 786,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.