Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch cu 4 porturi PoE Hikvision DS-3E1105P-EI/M(V2),
- Număr anunț
- DA40227840
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31311000-9 · Alimentare de la retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624,76 RON
- Valoare atribuită
- 624,76 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 14:19
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
624,76 RON
din 624,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro