Ofertă acceptată Cumpărare directă

No-Spa 40 mg/2 ml-sol. inj. x 25

Număr anunț
DA40235748
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,92 RON
Valoare atribuită
199,92 RON
Data publicării
23.04.2026 12:54
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,92 RON

din 199,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.