Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NovoRapid FlexPen 100UI/ml-sol.inj. in pen preumpl.x 3ml x 5-Novo Nordisk DK
- Număr anunț
- DA40230076
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 698,88 RON
- Valoare atribuită
- 698,88 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 08:08
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
698,88 RON
din 698,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro