Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CORNEREGEL 5% gel oft x 10g; Dexatobrom ROMPHARM 1mg+3mg/ml sol.oft.X 5 ml COMBINATII (TOBRAMYCINUM
- Număr anunț
- DA40229946
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406,50 RON
- Valoare atribuită
- 406,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 07:46
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
406,50 RON
din 406,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro