Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,3% sub estimat
Dotarem 0,5 mmol/ml soluţie injectabilă unidoză 15 ml
- Număr anunț
- DA40229644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.735 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2026 16:57
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 5.735 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 1.735 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.