Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 36,3% sub estimat

SOLUTIE SUSPENSIE SALINA VITEK

Număr anunț
DA40226121
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313 RON
Valoare atribuită
199,26 RON 36,3% sub estimat
Data publicării
22.04.2026 13:00
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,26 RON

din 313 RON estimat 36,3%

Adjudecat la 63,7% din estimat · economie 113,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.