Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OFERTA ANUNT NR ADV1523377
- Număr anunț
- DA40226528
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.552,46 RON
- Valoare atribuită
- 14.552,46 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 13:20
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.552,46 RON
din 14.552,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro