Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JANTA DIAMANT, NEGRU 8X19 ET40 5X114.3 70.1
- Număr anunț
- DA40228592
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMERCIALA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A. (CUI RO10639878)
- Furnizor / câștigător
- ION SERVICE CENTER SRL (CUI 11702302)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.727,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.727,26 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 14:58
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.727,26 RON
din 1.727,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro