Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera supraveghere IP exterior Hikvision DS-2CD1021-I2F, 2 MP, IR 30 m, 2.8 mm, PoE
- Număr anunț
- DA40222877
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,50 RON
- Valoare atribuită
- 259,50 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 10:39
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,50 RON
din 259,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro