Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj tepi anti-pasari SI materiale

Număr anunț
DA40231543
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
HIGH ALPIN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39900008)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
23.04.2026 09:37
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON

din 13.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.