Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CONFORM ACHIZITIEI

Număr anunț
DA40222631
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
DULOIU A ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI 26561007)
Cod CPV
39254120-4 · Ceasuri de perete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.309,20 RON
Valoare atribuită
13.309,20 RON
Data publicării
22.04.2026 10:27
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.309,20 RON

din 13.309,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.