Ofertă acceptată Cumpărare directă

USA INTRARE DUBLA(R-R) PVC ALBA USA INTRARE (R) PVC ALBA FEREASTRA (F-RB) PVC ALBA FEREASTRA(OB) PVC

Număr anunț
DA40230126
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
AGROSEM SRL (CUI 6541390)
Cod CPV
44420000-0 · Marfuri utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.137,38 RON
Valoare atribuită
4.137,38 RON
Data publicării
23.04.2026 08:14
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.137,38 RON

din 4.137,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.