Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET 4 PICIOARE ROTUND 710/60 A HOLZER V - ref 3875 - Școala de vară
- Număr anunț
- DA40223502
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,72 RON
- Valoare atribuită
- 432,72 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 11:02
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
432,72 RON
din 432,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro