Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kaiser Bec Opal 220v / 150W 3000 K
- Număr anunț
- DA40228195
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289,25 RON
- Valoare atribuită
- 289,25 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 14:38
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.04.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
289,25 RON
din 289,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro