Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO SKODA SUPERB

Număr anunț
DA40220862
Autoritate contractantă
Comuna Band (CUI 4323470)
Furnizor / câștigător
I.I FEKETE D. BOTOND (CUI 39617762)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154,38 RON
Valoare atribuită
1.154,38 RON
Data publicării
22.04.2026 09:07
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154,38 RON

din 1.154,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.