Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii consiliere psihologica- Proiect P6
- Număr anunț
- DA40233220
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- Sincari Mihaela Cabinet individual de psihologie (CUI 46041491)
- Cod CPV
- 85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 10:56
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro