Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii SSM/PSI/MEDIU/PU/PC

Număr anunț
DA40227464
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
WORK SAFELY S.R.L. (CUI 52538038)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.800 RON
Valoare atribuită
67.800 RON
Data publicării
22.04.2026 14:03
Termen limită
27.04.2026 17:00
Data finalizării
22.04.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.800 RON

din 67.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.