Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intretinere si reparare instalatii electrice pentru DSP Valcea, anunt ADV1523366
- Număr anunț
- DA40232844
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.680 RON
- Valoare atribuită
- 3.680 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 10:40
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.680 RON
din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro