Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE UTILIZARE, ASISTENTA TEHNICA SI MENTENANTA SISTEM INFORMATIC
- Număr anunț
- DA40172529
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
- Cod CPV
- 72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare finală
- 4.000 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 14:31
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.