Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA40236247
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
561,98 RON
Valoare atribuită
561,98 RON
Data publicării
23.04.2026 13:22
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
23.04.2026 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,98 RON

din 561,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.