Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Combustibil motorina pentru lucrari agricole
- Număr anunț
- DA40235485
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (CUI 3236970)
- Furnizor / câștigător
- MONDOLAINE SRL (CUI RO8070346)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.260 RON
- Valoare atribuită
- 14.260 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 12:41
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.260 RON
din 14.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro