Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXUDAT FARINGIAN CU MEDIU AMIES; UROCULTOR STERIL; EPRUBETE CU DOP 10ml
- Număr anunț
- DA40237481
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055 RON
- Valoare atribuită
- 1.055 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 14:19
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.055 RON
din 1.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro