Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VACCUETTE BIOCHIMIE CU GEL SEPARATOR 5 ML DOP GALBEN SI COPROCULTOARE
- Număr anunț
- DA40237219
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.645 RON
- Valoare atribuită
- 11.645 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 14:05
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.645 RON
din 11.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro