Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator ACC 12 V, 7.02Ah, F1
- Număr anunț
- DA40228111
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE INVESTIGARE A INFRACTIUNILOR DE CRIMINALITATE ORGANIZATA SI TERORISM (CUI 20606479)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,04 RON
- Valoare atribuită
- 233,04 RON
- Data publicării
- 22.04.2026 14:33
- Termen limită
- 27.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 11:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,04 RON
din 233,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro