Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta medicala

Număr anunț
DA40227558
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
BRAIN S.R.L. (CUI 5213999)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.468,63 RON
Valoare atribuită
96.468,63 RON
Data publicării
22.04.2026 14:07
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.468,63 RON

din 96.468,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.