Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BEC LED FLOWER ,E27,40W LUMINA RECE
- Număr anunț
- DA40234427
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI RO26541611)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.458,45 RON
- Valoare atribuită
- 7.458,45 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 11:51
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2026 12:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.458,45 RON
din 7.458,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro