Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- DA40245838
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGR.PREL.NR.6 (CUI 4322572)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580 RON
- Valoare atribuită
- 1.580 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 12:55
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2026 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.580 RON
din 1.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro