Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE + PATISERIE

Număr anunț
DA40240082
Autoritate contractantă
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC (CUI 28885620)
Furnizor / câștigător
E.L.M. SRL (CUI RO1813966)
Cod CPV
15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,10 RON
Valoare atribuită
231,10 RON
Data publicării
24.04.2026 08:35
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
24.04.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,10 RON

din 231,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.